KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746473
*
nr 1374 6473
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 18:45:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 00:21:58
1
200 kr
23/1 15:54:40
2
350 kr
24/1 17:08:57
3
400 kr
25/1 17:24:02
4
450 kr
25/1 18:07:18
3
600 kr
25/1 18:29:17
5
600 kr
25/1 18:29:17
3
600 kr (Budbetjänt)
25/1 18:36:52
5
Vinnande bud
25/1 18:38:31
6
800 kr
25/1 18:38:31
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1374 6473
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/1 00:21:58 | 1 | 200 kr |
| 23/1 15:54:40 | 2 | 350 kr |
| 24/1 17:08:57 | 3 | 400 kr |
| 25/1 17:24:02 | 4 | 450 kr |
| 25/1 18:07:18 | 3 | 600 kr |
| 25/1 18:29:17 | 5 | 600 kr |
| 25/1 18:29:17 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 25/1 18:36:52 | 5 | Vinnande bud |
| 25/1 18:38:31 | 6 | 800 kr |
| 25/1 18:38:31 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30



